FİLO KİRALAMA

BBS Filo’dan uzun dönem araç kiralama işlemleri için ilk aşamada, şirket yetkililerinin filo kiralama teklif formundaki gerekli tüm bilgileri doldurmaları gerekmektedir. BBS Filo portföy yöneticileri, filo kiralama teklifi için verilen iletişim bilgileri üzerinden şirket yetkilileriyle en kısa sürede bağlantıya geçmektedir. Gerekli görüşmelerin ardından, şirkete araç kiralama için müşteri tarafından belirtilen süre (yıllık araç kiralama, 24 ay araç kiralama, 36 ay araç kiralama ve 48 ay araç kiralama) doğrultusunda, kurumun maliyet ve operasyon yapısına en uygun araçlar ile finansman modeli seçilir. Uzun dönem araç kiralama fiyatları da bu kapsamda, kurumların gereksinimlerine göre en uygun teklif ve ödeme koşulları gözetilerek belirlenmektedir. Buna ek olarak yıllık araç kiralama fiyatları, kurumlara ay bazında sunulan seçeneklere göre sabit, peşinatlı, yıllık artan ve peşinatlı yıllık artan ödeme şeklinde de değişebilmektedir. 

Kurumsal araç kiralama için yapılan sözleşmenin ardından araçlar, BBS Filo tarafından sıfır model olarak, doğrudan üretici firmalardan satın alınmaktadır. Tedarik edilen araçlar müşteri tarafından belirlenen bölgelerde kurum yetkililerine teslim edilir. Senelik araç kiralama işlemlerinde araç mülkiyeti ile ilgili tüm riskler BBS Filo tarafından alınır. Hizmet alan kurumlar böylece, Türkiye’nin önde gelen araç kiralama firmalarından BBS Filo’nun sunduğu avantajlardan faydalanmaya başlar. Araçların plaka ve ruhsat işlemleri ile zincir, yangın söndürücü ve ilk yardım paketi gibi gerekli donanımlarının eklenmesi, uzun dönem filo kiralama sözleşmesi kapsamında BBS Filo’ya aittir. Filo araç kiralama sözleşmesinin başlangıcından sonuna dek sigorta işlemleri de BBS Filo tarafından yapılarak kira süreci boyunca takip edilir.

BBS Filo’dan kiralanan araçların bütün periyodik bakımları ve onarımları, Türkiye genelindeki anlaşmalı servislerde öncelik tanınarak gerçekleştirilir. Türkiye’nin öncü araç kiralama şirketlerinden olan BBS Filo’nun 7/24 ulaşılabilen desteğiyle kurum yetkilileri, her türlü soruları için gerekli süreçler konusunda yönlendirilir. Anlaşmalı noktalarda yapılan tüm servis işlemleri, kiralama süresi boyunca BBS Filo tarafından karşılanmakta olup; ek tutar olmaksızın aylık ödenen filo kiralama fiyatları dahilindedir. Aracın yasal ve vergisel yükümlülükleri de sözleşme süresince BBS Filo tarafından takip edilir ve ödenir. Aynı şekilde, söz konusu işlemler de sözleşme süresince belirlenmiş olan filo araç kiralama fiyatlarına dahil tutulmaktadır. Araçlarla ilgili olarak kurumların muhasebelerine, önceden belirlenmiş tutar karşılığı düzenli olarak tek bir fatura gönderilir. Belirlenen kira dönemi sona erdiğinde araç, BBS Filo’ya iade edilir. 

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için aşağıdaki telefon numaralarından arayabilir,

0216 606 44 54

info@istanbulhavaalanikiralikarac.com adresine e-posta iletisi gönderebilir veya iletişim formuyla bizlere talepte bulunabilirsiniz.

DİZEL OTOMATİK 20000+KDV
DİZEL OTOMATİK 18000+KDV
DİZEL MANUEL 16000+KDV
DİZEL MANUEL 17000+KDV
DİZEL OTOMATİK 18000+KDV